Můj názor :))))))

16. května 2014 v 9:25 | Já :)
Ahoj,dnes bych vám chtěla trošku naznačit něco o mě :)))Jsem ještě docela malá,moc nemyslím na dospělé,ale na spravedlnost.Tak třeba můj názor na školu :)))
Říkám že školu nemám ráda,jenže jinde bych se s kamarády neviděla :)
Leda někdy ve městě.A ČJ a M to je taky docela důležitý.A AJ taky ale první,druhá a třetí,celkově.
Protože ve čtvrtý jsou vzory,např.Je to taky docela důležitý,ale k čemu nám jsou takový rovnice,nebo dějepis?
Co se stalo,stalo se,co ty vědci nebo jak si říkaj našli je jejich věc tak ať nám to necpou do už tak dost plného rozvrhu.
To je asi můj názor na ŠKOLU

Nebo teď mě napadá...Na brýle :)
Kamarádka má nové brýle,tak mě to napadlo.Já jsem taky dřív měla brýle,ale potom jsem je mít nemusela.Naše bývalá paní uč. měla dceru,která šilhala a měla brýle...A další kamarádka má taky a kamarád taky a naše současná paní uč. taky.
možná že já budu mít brýle zas,už jsme byli na očním,časem se mi klepou zorničky,slzí mi oči,nebo bolí.Měla bych sedět prý ve dryhé lavici nejdál,ale sedím ve čtvrté,takže to na tom nějaký podíl určitě má...Lidé teď nosí brýle i jen tak bez dioptrií nebo sluneční...Víte co mě dostává?Jedna holka (barbie...)měla ve škole sluneční brýle,to jepohoda.ale když jsme šekali,až nás paní uč. pustí na oběd bala si je na hlavu :DVe TŘÍDĚ SE STŘECHOU!!!!My s kamarádem a kamarádkou se doslova řehtaly...

A už toho moc nedám,takže doufám že se líbí a ahoj :))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama